Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet a myth defense...

Heroin001 kérdése:

Hogy lehet a myth defense nevü játékot androidon úgy felrakni hogy a market ne ellenőrizze a licens-ét?

Figyelt kérdés
találtam pár megoldást aminek az volt a lényege hogy leszedtem egy zip/rar fájlt amibe benne voltak a játék "vissza állításához" való backup fájlok.. és azt másoljam be a titanium bacup mapábba és "állítsam vissza" na hát ez a módszer nem igazán müködik .... remélem itt tudd nekem valaki segíteni nagyon tetszik a játék de öszinte leszek nincs keretem arra hogy megvegyem :S köszönöm előre is :)
2012. febr. 15. 19:18
 1/1 anonim válasza:
Helo , en is ezzel kinlodok , nagyon jo jatek tenyleg , nagyon le tud kotni de engem is idegesit hogy a free verzio csak egy palyas stb de en se akarom megvenni viszont csak a kovetkezo telomon akarom rendesen kijatszani , a legjobb ha rootolt telod van akkor biztosan megy a visszallitas de en meg nem probaltam viszont van egy program ami arra jo hogy a play storeban ami fenn van fizetos alkalmazas annak csak megnezed a nevet be irod ebbe a programba es ingyen leszedi akar mit mintha fizettel volna erte :) szerintem ha ezzel csinalod full egyszeru lesz . Nem tudom mi a neve de haveromnak megvan ez csak nekem szar a telom es erre meg minek ugyis alig megy ezen valami (x10 mini pro) egy selejt ez a telefon
2013. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!