Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Live with Walkmanra gondolt...

SE Live with Walkmanra gondoltam, hasonló van árban jobb?

Figyelt kérdés

Várható mostanában hasonló árú, (vagy jobb)teljesítményű telefon?


Mellékesen:

ICS frissítéssel a kezelőfelület mennyivel fog változni?(Sony-kon)


2012. febr. 15. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Xperia Mini ugyanolyan teljesítményű abban is van Bravia Engine csak kisebb. Ha jól tudom ráadásul a Mini 5 ezerrel olcsóbb.
2012. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja most jut eszembe hogy nincs a Live-ban Bravia :) Akkor ennyi az előnye a Mininek az árán kívül
2012. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Várható mostanában hasonló árú, (vagy jobb)teljesítményű telefon? " Ezt nem értem. Hasonló árú vagy jobb teljesítményű? A kérdésre válaszolva, nem nincs. Talán az Xperia Ray, ami sokkal jobb, de annyival nem sokkal drágább.
2012. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen árban? Mert én 38 000 Ft-ért vettem a Telenor-nál, de a Media Markt-ban 65 000 Ft. És a Telenor-nál pl a Mini drágább.
2012. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!