Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » #31# kód összes hatása érdekel...

#31# kód összes hatása érdekel, főleg ha mobilról vezetékest hívok: vez. Számlán meg fog jelenni a mobilé, amiről hívtam?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 10:16
 1/7 A kérdező kommentje:

PONTOSÍTOK; úgy értem:

A vezetékesnek számláján meg fog jelenni a mobil-NAK A SZÁMA, amiről hívtam?

Tehát mobilról pl. ezt tárcsázom:

#31#003611234567

Annyit tudok a #31#-ről, h a hívott félnél nem jelenik meg a szám, amiről felhívják éppen. A kérdésem tehát az: a hívott fél számláján (legyen az pl. szintén mobil, avagy vezetékest ha hívok: ezen eset még jobban érdekel) meg fog jelenni, ki hívta fel (melyik számról hívták fel) az illetőt?

2012. febr. 16. 10:23
 2/7 anonim ***** válasza:
A számlán NINCSENEK bejövő hívások mert azért NEM kell fizetni.
2012. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, ez logikus, hogy nagy eséllyel nincs rajta, hiszen nem kell fizetni a bejövőkért, de nem tudom, létezik-e olyan vezetékes szolgáltató, amelyik nem csak a fizetendő tételekkel összefüggő számokat jeleniti meg valami formában, ergo a bejövő számokat esetleg megjeleniti?


AZONBAN:

valami módon van joga a vezetékes tulajnak kideriteni, melyek a bejövő hívásai, csak engem az érdekel: kérheti-e vez.szolgáltatjától az OLYAN,hozzá beérkezett hívások, számok listáját, melyek esetén a hívó a fél saját számát letiltva hivta fel vezetékes tulajt? (Lásd a fenti példát: #31#-gyel hivok mobilrol vezetékest)

2012. febr. 16. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a hívott fél kérheti a bejövő hívások listáját is bizonyos esetekben. Pl én halálosan megfenyegetlek téged, de rejtett számról hívtalak. Te becsattoghatsz a rendőrségre és a rendőrség meg fogja tudni a számot. Egyébként nem nagyon adnak ki ilyen információt a szolgáltatók.
2012. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akit hívsz SOHA nem fogja megtudni a számod a számláról, hacsak nem mondod meg neki.

Elég világos?

2012. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Feb16. - 22.06 <- vmi ilyesmiről hallottam én is, köszi. :) Ez egy teljesebb, pontosabb válasz volt. :)


A másik illetőnek is köszi.

2012. febr. 18. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

"Te becsattoghatsz a rendőrségre és a rendőrség meg fogja tudni a számot. "


A rendőrség igen.

Te nem.

2012. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!