Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil vétel előtt állok és...

Trololo1234 kérdése:

Mobil vétel előtt állok és szeretnék segítséget kérni :D Kiszemeltjeim: Lg optimus one, Lg optimus hub, Samsung galaxy mini, Zte blade meilyk lenne tudás szerint a legjobb választás?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ZTE Blade! Ha nem tudod, miért, akkor az android nem neked való. Ha nem Blade, akkor Samsung. Az LG-ről nem hallottam jókat. 4.0-t egyik se kap hivatalosan.
2012. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és tisztában vagyok vele mit tudnak de azért kíváncsi vagyok mások véleményeire is nekem is a blade szúrt szemet igazán de mind1-ik jobban tud valamit mind a másik ezért tettem fel a kérdést ;)
2012. febr. 16. 20:09
 3/7 anonim válasza:
Én ma vettem a Telenornál egy Lg optimus hub-ot nekem nagyon tetszik :)
2012. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is ugyanebben, a cipőben járok, de nekem az Optimus One helyett a Telenor One Touch jött képbe.

A Galaxy Mini külsőre sem tetszik, és a kamerája is 3.2 mpixel, ezért nálam kiesett. A ZTE Blade valóban nagyon jó telefon, de a kamera miatt az sem jöhet számításba. Ezért maradt az Optimus Hub és a Telenor One Touch. Itt a kérdésem: :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Utolsó agyok. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?


Először én is a Telenornál akartam veni, de megnéztem a Djuice-t is. Az is a Telenorhoz tartozik, de 26 éven aluliaknak van, és sokkal kedvezőbb árakon!! Én is azt választom :)

2012. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*vagyok
2012. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Blade. A kijelzője miatt jobbnak tartom a One Touch-nál, de az is jó.
2012. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!