Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 7 - re van IGO?...

Windows phone 7 - re van IGO? ( samsung optimus 7 )

Figyelt kérdés
Most készülök venni egy Samsung omnia 7et de nem találok semmit arról , hogy a windows phone 7 -re milyen navigációs programok lennének.

2012. febr. 17. 14:11
 1/7 anonim válasza:
abba nem beépítve van egy navigációs rendszer? google maps
2012. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen az van benne, de nekem komplett autós navigáció kellene, mint pl az androidos telefonomre is feltettem az igo-t. Csak enm tudom ,h van-e igo vagy ndrive vagy hasonló win7mobilra.
2012. febr. 17. 16:03
 3/7 blex ***** válasza:

igo nincs (ugye hivatalosan androidra sincs, de wp7-re még nem hivatalosan sem)

de van egy-két navi program, köztük talán a navigon a legjobb.

btw gyárilag bing maps van, a google-t külön telepíteni kell ;)

2012. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igo nincs, de van navigon, csak az ára khm...SOK, de nem baj, én használom, szintén omnia 7-en, és tökéletes. market-ben fenn van.
2012. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ú most látom,hogy optimust írtam pedig omnia, mindig optimus-nak hívom , nem tudom miért, egyébként meg vagy elégedve az omnia 7el? nem bántad meg,hogy megvetted?
2012. febr. 26. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
hát már csak múlt idő, mert tegnap eladtam, és iphone 4-re váltottam, de bár nincs bajom az iphone-al, mondhatni megbántam, hogy eladtam. :D szerintem nagyon jó telefon :) és az árát már így megéri használtan. majdnem annyit tud mint egy lumia800, csak ugye az egy kicsit van előrébb, árkülönbség meg azért elég nagy. :D
2012. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aj "ájfon" meg már divat telefon lett az a bajom vele:D meg 3,5 ös kijelző, már kicsinek tartom, 4es már egész tűrhető, lumia-val meg az a bajom,h műanyag :D nokia e7 ami nagyon bejön de azt meg elbaszták a 680-as procival ezért az optimus7et választottam, jöv7en megyek érte(:
2012. febr. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!