Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet letölteni egy...

Miért nem lehet letölteni egy alkalmazást sem?

Figyelt kérdés
Hello Most vettem egy új telefont. [ZTE Blade]. Mindig, mikot le akarok tölteni, bármilyen androidos alkalmazást, elöhoz valami Google-s valamit hogy regisztráljak [gmail]. Nem akartam regisztralni de gondoltaam hogy mit veszitek ha regisztralok. De valami bankos izét hoz elö hogy adjam meg s az nélkü nem lehet. De néhány alkalmazás jól jönne. Valakinek van még ilyesmi telefonja? A gmailos izét hogy tüntettétek el??
2012. febr. 18. 07:32
 1/4 SzeitzT válasza:

Szia,

Sajnos igen, mindenképpen kell 1 gmail-os email cím amivel használod a telefont. Nem emlékszem már, de szerintem a bank kártya adatok is kellenek (több éve regisztárltam már, régen volt).

Ez ahoz kell ha esetleg fizetős programokat veszel, akkor tudják mire terhelni. Viszont ha csak próba verziót vagy ingyeneset töltesz csak le, akkor nem fognak levonni semmire. Nekem évek alatt egyszer nem vontak le jogtalanul.

2012. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom a bankkártya adatok megadása nem kötelező a regisztrációkor (legalábbis amikor regisztráltam nem adtam meg ilyemeket).
2012. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem addig az email fiokot nem csinalja meg, amig nem irok bankkartya szamot vagy mit. de bankkartyam sincs.. gyerek vagyok :(
2012. febr. 18. 15:15
 4/4 A kérdező kommentje:
jaa. bocs. téllleg nem muszaj beirni azt a bankkartyas izét. csak eddig azert nem fogadra el me hülyesegeket irtam abba a mezöbe. köszi a válaszokat. nélkületek nem sikerült volna..
2012. febr. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!