Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri SAMSUNG OMNIA 2-re...

Megéri SAMSUNG OMNIA 2-re Androidot telepíteni?

Figyelt kérdés
Ha feltelepítem az Androidot, utána letudom törölni ha nem tetszik? és újra a win lesz mint előtte? Esetleg van valami hátránya az Androidnak?
2012. febr. 19. 12:04
 1/7 anonim válasza:
0%
Ragasztóval
2012. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okos vagy.. -.-"
2012. febr. 20. 18:14
 3/7 anonim válasza:

Megéri. Én feltettem,kb egy hónapja, az o2droidot, és teljesen megyok elégedve vele. Bár még csak beta verzió, de ha jól rakod fel, gyorsabban megy,mint pár csóróbb natív androidos telefon.

Az a szép benne,hogy ha akarod, sd kártyára is teheted. vagy a my storage-ra. a lényeg ugyanaz: bekapcsolod a telefont, a winmo bootol be, utána elindítasz egy haret.exe nevű fájlt,az bebootolja a linuxot,a linux kinyomja minden hardver elemből a windows mobile-t, és betölt a droid. onnan kezdve csak droid. Ha meg újraindítasz, megint windows mobile...

itt olvasgass:

[link]

2012. febr. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
regisztrálj a pdafanclub.com-ra, és a windows mobile/omniaII/ omniaII droid fórum alatt minden infó megvan,szájbarágósan. Mit honnan tölts le, hogy telepíts. Az automata telepítés sd kártyára zaz egyszerűbb: letöltöd a projekt oldaláról a telepítő fájlokat,bemásolod a mystorage gyökerébe, az o2roid mappából elindítod az androidinstall.exe-t, hátadőlsz,és várod hogy telepítsen.negyed óa múlva kb újraindul a teló, a mystorage-ból elindítod a haret.exe-t,és ennyi. Az első indítás picit hosszadalmas. De android lesz az omnia II-n :)
2012. febr. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fekete Róbert Viktor válasza:

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni, mert megakadtam a telepítés közben.


Mindent úgy csináltam, ahogy írtátok:

-My Storage-re felmásoltam a mappát és a fájlokat (de próbáltam mem. kártyára is).

-Az o2beta mappában elindítom az androidinstall-t.

-Elkezdi telepíteni, de megáll olyan 4-5 perc múlva és van 2 error üzenet a partícióval kapcsolatban.


Mit tegyek? Nem tudom, hogy kellene partíciót létrehozni telefonon, ha egyáltalán nekem kell.


Egyáltalán innen kell letölteni?

[link]

Innen a legfrissebbet töltöttem le.


Kérem segítsen, aki tud.


Előre is köszönöm.

2012. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kompatibilis max nézz körül samdroid.net en lehet van rá törés de egy bugos laggolós valamit fogsz kapni ami használhatatlan minden értelemben
2012. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sazarre válasza:
Sziasztok. Egyetértek az utolsó válaszolóval, Omnia 2-n egy laggolós, bugos szaggatós valamit kapunk,ami használhatatlan. Mellesleg az akku napi élettartama a felére csökken, magyarul az o2droid zabáltat a folyamatos hardverpörgetéssel.
2013. máj. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!