Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fikázza mindenki a...

Miért fikázza mindenki a Samsung Galaxy ACE telefonokat?

Figyelt kérdés
Nekem Samsung Galaxy S+ om van de akár hol olvasok telefonokról mindenki azt mondja, hogy az ACE az egyik leg rosszabb Androidos telefon. Ez miért van?
2012. febr. 19. 13:45
 1/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
88%
Mert 50 ezerbe kerül és a 25 ezres OneTouch többet tud nála. Ebből adódóan kb. 20 ezernek felel meg a tudása. Ez mellé párosul a katasztrofálisan rossz minőségű kijelző, a QVGA videó, ami már önmagában is vicces, a borzalmas gyári rendszer, a régi, ARMv6-os processzor. Nevetséges ára van. Azoknak az embereknek lett gyártva, akik mitsem értenek a technikai információhoz. Kiszúrják a szemüket a 3,5 hüvelykes kijelzővel, a 800MHz-es procival (persze azt már senki sem írja, hogy ősrégi hulladék ketyeg benne), így a vásárló azt hiszi valami jót vett, eközben pedig az egyik legtúlárazottabb, legrosszabb készüléket tudhatja a magáénak. Így b@sszák át a jónépet, mint a huzat!
2012. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ így már nem meglepő a fikázása!:D
2012. febr. 19. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus átverő telefon. Nálunk a fele osztálynak ez van, nagy részben a lányoknak meg egy pár fiúnak akiknek én mutattam meg, hogy hogy kell bekapcsolni a wifit úgy, hogy nekem egy Nokia 5310-em van.
2012. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a hsz-eket, szóval lehet már írták.

Amúgy sehol sem olvastam még, hogy a legrosszabb teló (X8 meg van még pár ami rosszabb az Ace-nél), de tény, hogy szar, főleg ezer másikhoz képest, pl. Xperia Mini.

2012. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hát igen, az X8 picivel rosszabb, de a felébe is kerül.
2012. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!