Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon cserélik garanciával a...

Vajon cserélik garanciával a karcos kijelzőjű telefont?

Figyelt kérdés
Kb fél éve vettem egy Galaxy Ace-t, aminek papíron a kijelzője gorilla glass, tehát szinte egyátalán nem szabadna karcolódnia. Teljesen kímélve van a telefon, még le sem ejtettem egyszer sem, üres zsebben hordom, és televan hajszálkarcokkal, és néhány nagyobb, színtorzulást okozó is van rajta. Vajon visszacserélik garanciásan, vagy ráfogják, hogy én karcoltam össze?
2012. febr. 19. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem valószínű. Le szokták védeni magukat, pl. arra se cserélik, ha egy-két pixel "elszáll". Azért olvasd el mi áll az apró betűs résznél, hátha kimaradt belőle:)


Nekem Vivazon cseréltek két alkalommal kijelzőt, apró helyen nem reagált a kijelző.Tehát ha máshogy meghibásodik, akkor kénytelenek, de a mechanikai sérülések miatt nem jellemző, ráfogják a nem megfelelő használatra.

2012. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"kijelzője gorilla glass, tehát szinte egyátalán nem szabadna karcolódnia"


Nézz utána mi a Gorilla Glass, nem egyáltalán, hanem az erősebb behatások ellen véd, késsel nehezen lehet megkarcolni, de egy kis por vagy homok és karcos. Garancia erre nem terjed ki.

2012. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
offos! cserére ne számits! de 1 próbát mindenképp megér! hátha...:)
2012. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az autómat simán kicserélték, mikor egy kicsit karcos lett a szélvédő. Ez legkevesebb, verd az asztalt.
2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat. Egy próbát tényleg megér.
2012. febr. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!