Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy + VS Xperia Ray?

Motorola defy + VS Xperia Ray?

Figyelt kérdés
4000Ft al lenne drágább ha webshopbol van rendelve a ray. melyiket választanátok??? iNdokokat is légyszi... KÖSZI Ei
2012. febr. 19. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ray - magabiztosság, stilus,dizájn
2012. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ray azért mert 4.0 biztos lesz rá, magyar menüs, 8mp-és kamera

Defy+ azért nem mert nem tökéletesen törésálló a képernyője betörhet és ha vlmit nem dugaszolsz be akkor beázhat

szóval ugyanott jársz mint egy egyszerű telefonnal videó: http://www.youtube.com/watch?v=lC9LidvCp0M&feature=related

2012. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazábol a defy+ ot nem azért tetszik igazábol, mert viz és ütésállo, a ray al nekem 1 a bajom hogy kinézetre nem tetszik. De akkor tudásra jobb. köSZÖNÖM A VÁLASZOKAT
2012. febr. 19. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hezitáltam, de defyt vettem és nem bántam meg! Szerintem igen kevés ember van, aki extrém töréstesztet csinál, persze, hogy nem teljesen törésálló meg vízálló. De ha beledobjuk mindkettőt a vízbe, szerintem a defy jön ki élve. Motorolának is egy erős rendszere van, akkor fagyott nekem, amikor kevés volt az akkutöltöttség és sok program volt megnyitva. Tehát semmi gond nincs vele, csak ajánlom!
2012. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!