Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell iphonet 3gs-t...

Hogy kell iphonet 3gs-t frissíteni hogy ne tunjon el az adat?

Figyelt kérdés

Sziasztok elegge kezdo vagyok a temaban, es egy olyan kerdesem lenne, hogy van egy iphone 3gs telefonom de nemtudom hogy mire kell ramennem hogy az adataim ne tunjenek rolla el, tudjatok a notes bejegyzesek fenykepek stb..

Egyeszer csinaltam es tudom hogy akkor sikerult leszedni rolla mindent a frisiitessel.. :((

Aki ert hozza legyszives irja le valamennyire reszletesebben mert friisitenem kene, de felek hogy a fontos dolgaim eltunnek rolla :(

Meg annyi hogy valoszinu hogy angol nyelven kellesz csinalni szoval...

Koszi elore is!



2012. febr. 19. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
amikor frissíteni akarod kiírja előtte , hogy kell e backup a telefonodról , menny rá , hogy igen kell , ennyi
2012. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha frissíted a telefont (update) akkor elvileg nem fog eltünni semmi a telefonról.


Ha gondot okoz az angol akkor elképzelhető hogy előzőleg nem UPDATE-re nyomtál hanem RESTORE?

Ügyelj rá hogy ne restore-t csinálj.


iTunest egyébként át lehet álítani magyar nyelvre.

Ha kell még segítség keress meg priviben, és elküldöm az msn vagy skype címemet :)

2012. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!