Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-am van. Rendszer...

Samsung S5230-am van. Rendszeresen zaklatnak ismeretlen számról. Az alkalmazás beállítások/hívás/összes hívás/automatikus elutasítás beállításoknál be van állítva az ismeretlen szám automatikus elutasítása, ezeket a hívásokat mégis megkapom. Ötlet?

Figyelt kérdés
(Teszteltem, más mobilról hívószám letiltással elutasítja a hívást). Gondoltam arra is, hogy internetes telefonról hív a zaklató. Mit tehetek? Hogyan nyomozhatom le, ki hív? Nem szól bele, csak tartja a hívást, így még beazonosítani sem tudom, ki lehet, de nagyon idegesít. Ha valaki tud valami használható tanáccsal szolgálni, megköszönném.
2012. febr. 19. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

1/Elsősorban nézd meg, hogy be van-e kapcsolva az "álhívás" funkció. Az megmagyarázná a leírtakat.


2/Ha nincsen, akkor a következőt tudom ajánlani: Időpontokat írd fel, mikor keres az ismeretlen, majd ha már több van, irány feljelentést tenni a kerületi rendőrkapitányságra zaklatás vétség megalapozott gyanúja miatt. Majd ők elrendelt nyomozás során bekérik a hívó fél adatait hivatalos megkeresések útján.

2012. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De szerintem az álhívás funkció lesz a hibás, a lehalkító gombbal tudod aktiválni, próbáld csak ki.:-) Kolléganőm is így járt, már majdnem feljelentést tett...
2012. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Az az igazság, hogy nem tudom, hogy lehet aktiválni/inaktiválni az álhívást, mert az Álhívás menüpontban csak két opciót látok: Álhívás hangja, Álhívás időzítője, de olyan nincs, hogy ki/be tudom kapcsolni. A hangosító gombra nem reagál. Vagy máshol kell ezt beállítani? Köszi! Nagyon sokat segítettél!
2012. febr. 20. 20:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, közben, nyomogattam tovább a telefont, és rájöttem, hogyan kell aktiválni/inaktiválni. Tényleg ez volt a hibás!!! Hatalmas kő esett le a szívemről. Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :)) Most megelőztél egy feljelentést! :D Köszi!!!
2012. febr. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!