Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S+ról mi a...

Samsung Galaxy S+ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
...
2012. febr. 20. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
hát mindenki isteníti, közben egy ugyanolyan átlagos 1 Ghz-s proci, 512-es ram és még sorolhatnám a hardvereket, ami például bennevan egy htc-ben, sony-ban, azzal a nagy különbséggel, hogy szvsz a gyári samsung touchwiz undorító, és maga a rendszer sincs optimalizálva...tehát én ha ilyen tudású telefont vennék, akkor inkább veszek egy sony-t, aminek legalább a kamerája tisztességes, nem spórolták le róla a ledes fotófényt..mondja már meg valaki, aki nem elvakult sgs fan, de olyanja van, hogy MIVEL TUD OLYAN SOKKAL TÖBBET?
2012. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah bocs, hogy ez a plus. hát akkor is hasonló a helyzet, csak a hardveres mondatom szorul kicsit kijavításra. :D
2012. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól összerakott, jó tudású telefon, ráadásul 1,4 Ghz-n működő telefonok közül én is ezt választanám.Melyik bír ki ennyi időt az okostelefonok közül, mint ez?Nem sok van.A fotófény, vaku hiánya bosszantó, de így is jó képeket csinál, már amit a tesztképekből láttam.Ráadásul Gorilla Glass, Super Amoled, micro SD kártya bővítési lehetőség, AGPS...és kedvező ár, mivel már nem új készülék. Egyébként a vaku hiányán kívül még ez lehet hátránya, hogy esetleg már nem jönnek rá olyan ütemben frissítések, mint korábban.Szerintem még mindig csúcskategória.
2012. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!