Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telfont vegyek? (többi...

Milyen telfont vegyek? (többi lent)!

Figyelt kérdés

Milyen telefont vegyek? néhány feltételem van 80 ezer alatt legyen ne nokia és androidos! és ha találtok egy jó telót akkor egy linket is ha lehet adjatok!

én elképzelésem a motorola milestone 2 de nem tudom hogy elavult? vagy nem vagy hogy? megéri venni lesz rá ics jah és még 1 kikötés legyen rá ics Hivatalosan! nah akkor a motorola mnilestone 2 jó választás? előre is köszi!


2012. febr. 20. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

xperia ray, play, neo vagy arc.


Ezekre 1 honap múlva lesz ics.

2012. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
ha azt írod hogy nokia és ne andoridos akkor értelmes mobilt csak iphone-t találsz, és amúgy is a motorola milestone 2 az andoridos :)
2012. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de úgy értettem hogy nem legyen nokia és android legyen ! :D
2012. febr. 20. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:

hát ez príma megfogalmazás!!

"néhány feltételem van 80 ezer alatt legyen ne nokia és androidos!" akkor miért írod? "én elképzelésem a motorola milestone 2 de nem tudom hogy elavult? vagy nem vagy hogy? megéri venni lesz rá ics jah és még 1 kikötés legyen rá ics Hivatalosan! nah akkor a motorola mnilestone 2 jó választás?" ez androidos és akkor miért van hogy nem akarsz androidot? amúgy jó telefon és nemhiszem hogy lesz rá ICS

2012. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te is tudsz fogalmazni.A kérdésre visszatérve a Milestone 2 jó választás, egyeltalán nem elavult telefon....
2012. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam, a kérdezőnek írtam.:D
2012. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem elavult, de ics nem valószínű, hogy lesz rá.

Az xperiak-ra valszeg a nyáron kiadásra kerülő android 5 is kijön a márciusi ics frissítés után...

2012. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az arc egy jó telefon? hány táccsot érzékel egyszerre? mert ez fontos és mennyi a processzora még 1 kérdés a motorola milestone 2-re minden járték elérhető vagy van ami nem kompatibilis vele?
2012. febr. 20. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Te csak szivatod a népet, vagy kajak ilyen hülye vagy?Egyik telefont se adnám a kezedbe...Előbb tanulj meg írni....
2012. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!