Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki használt már HeadSet-es...

Agressor20 kérdése:

Valaki használt már HeadSet-es micro súgó gépet? Vélemény!

Figyelt kérdés
Aki használt már Micro HeadSet súgó gépet, az írja már le nekem a tapasztalatait, és , hogy mennyire biztonságos.
2012. febr. 20. 18:29
 1/10 anonim válasza:
Nagyon szar,nekem van állandóan elhalkul,néha belesípol nem túl de valamennyire,aztán meg a másik fél állandóan zúgást hall..szar az egész,nehoyg vegyél.
2012. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk attól is függ, h milyen minőséget veszek, én 20k-ért néztem, az lehet h nem annyira rossz, neked milyen féle van?
2012. márc. 10. 19:02
 3/10 anonim válasza:
40ért :)
2012. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hűű...akkor meggondolandó:SS..és a tied is bluetooth-os, vagy, ilyen indukció hurkos?
2012. márc. 10. 19:18
 5/10 anonim válasza:

indukciós,mert az elvileg megbízhatóbb mint a másik:)

én a te helyedben nem merném megvenni,nem biztos hogy jót fogsz ki,tényleg jobb tanulni...bár sokkal időigényesebb :)

2012. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos tanulni kell, lehet, hogy a tanulást választom:)
2012. márc. 11. 18:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy olyan tárgyam amiből soha az életbe nem tudtam volna levizsgázni. Nekem használt indukciós hurkos megoldás. Nem a legtökéletesebb, de ha jó hangosan beszél a súgó fél akkor nincs gond. 5-ösre vizsgáztam! Azóta sem használtam!:) Csak akkor használd ha tényleg élet halál kérdése a dolog!
2012. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is csak egy alkalomra kéne, nagyon suta vagyok abból a tantárgyból amiből kéne, szóval lehet, h beújítok egyet, az ing meg a nyakkendő jól takar mindent.:)
2012. márc. 13. 13:50
 9/10 anonim válasza:
Nekem csak angolra kéne egy ilyen füles. Napi 10 órát tanulok mindennap, mégse tudom megtanulni. Szorgalmam van viszont nem nagyon értem amit tanulok és elfelejtem mindig, így tehát csak makogni tudok.
2012. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Angol szóbelire kell?
2012. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!