Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy x10 mini pro készüléke...

Van egy x10 mini pro készülékem, és rátettem a legújabb cyanogenmod 7.1-es szoftvert, ami android 2.3.7-es. A problémám az, hogy nem tudok ilyen accelerometeres játékokat játszani rajta mint pl a doodlejump. Valaki valami tipp?

Figyelt kérdés

Nem tudomhogy érthető-e, de az egész késik, olyan mintha elfordítanám, és csak 2 másodperc múlva érzékelné. Tehát érzékelni érzékeli, de csak később, és akkorse olyan precízen. Van erre valamilyen megoldás? Másnak is így van?

Sima alap ROM-al működik, és más főzött rommal is, de ebben van meg midnen ami nekem kell, kivéve ugye ez.

Valakinek valamilyen tippje van mi lehet a probléma?

Előre is köszi.


2012. febr. 20. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A főzött romok nem tökéletesek. Nekem ugyan nem ilyen telefonom van, de én is szoktam főzött romokat próbálgatni és van, hogy egyik romnál tök jól megy valamilyen játék vagy alkalmazás a másiknál meg nem.
2012. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyébként ha a cyanohenmod 7.1-ben szerinted minden jó, akkor csinálj már egy makró képet :D vagy egyáltalán fókuszálj már :D sőt, csinálj egy videót autofókusszal :D előre szólok: nem fog sikerülni mert nem fókuszál abszolút :D
2012. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem CM7 mini van, és azzal nekem fókuszál rendesen:D
2012. febr. 20. 21:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy első válaszoló tudsz valami jó főzött romot CM-en kívül?
2012. febr. 20. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
MIUI. Az se rossz rom. Nem tudom van-e x10 mini-re vagy mini pro-ra, de ha van akkor érdemes kipróbálni.
2012. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem akard már bemesélni XD

2 db mini pro-n próbáltuk :D csak csinál egy képet full random fókusszal :D

ha benne vagy akkor hasonlítsuk össze :D

fényképezzünk le mindketten egy 100ft-os érmét :D és rakjuk fel ide :D

persze közelről makró módban :D

2012. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem beszélek be semmit, nekem működik az autófókusz, jó képet csinál. Nekem valami Cyanogenmod V21 verzió van fent abba nem találtam más hibát csak ezt a giroszkóposat.
2012. márc. 12. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:

igazad lett :D

tényleg lehet fókuszálni csak nekem valami fos CM rom volt fent :D

xda-n keresd meg az ArcMini nevű romot :D

sztem messze a legjobb 2.3.7-rom x10 mini pro-ra... nem indulgat random újra, bírja a játékokat, akksi idő egész jó :D

mjuk unlockolni kell a bottloadert és fel kell flashelni egy kernelt, de totál megéri :D

2012. júl. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*bootloadert
2012. júl. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!