Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek ajánlanátok? (A többi...

Kisvuk29 kérdése:

Kinek ajánlanátok? (A többi lent. )

Figyelt kérdés
Mernétek ajánlani pl.:nekem a Sony Ericsson Xperia mini-t és a mini-prot? De a fő kérdés kinek melyiket ajánlanátok.
2012. febr. 20. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Mini Pro nem éri meg, oké, hogy van rajta fizikai QWERTY billentyűzet, viszont 60-ért már Neot és jóval jobb telefonokat is kapni.

Szóval vagy Xperia Mini, vagy egy erősebb Xperia telefon, és már az Xperia Mini is egy nagyon jó telefon, megéri.

2012. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk nem lenne könnyű 8 év után átállni rendesről érintősre.Szerintem azért éri csak meg mert egy jól össze rakott gép.
2012. febr. 20. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is minimum 5+ év után álltam át érintősre, de már első nap ment minden.

Mondjuk az is közrejátszik ebben, hogy még 20 sem vagyok, én generációmba meg bele van kódolva, hogy értsek az ilyenekhez.

De tényleg nem valami bonyolult a használata.

2012. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz átállni.

Nekem legalábbis 1996-tól 2010-ig volt "hagyományos" telefonom.

Alig 3 hét után már a régi k800 kijelzőjét is nyomkodni akartam.:D

2012. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nekem mondjuk nem lenne könnyű 8 év után átállni rendesről érintősre."


Könnyen fog az menni.

Nekem is több, mint 10 évig volt "hagyományos". Én is rövid idő után, már a "hagyományos" telóm kijelzőjét is nyomkodni akartam, sőt szokszor még az otthoni, vonalas, vezetéknélkülit is...

2012. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
14 évesen szerintem nekem a face meg egyebek miatt jönne jól a QWERTY.
2012. febr. 21. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!