Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2 mellé melyiket éri...

Galaxy S2 mellé melyiket éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés

iPod Touch 4g 8gb-t, vagy Samsung Wave Y-t?

Az iPodot játékra használnám leginkább, meg zenehallgatásra. A Wave Y-t pedig netezésre inkább.

Mert dönteni nem tudok, s ezért kérném a segítségeteket. Körülbelül 2 napja gondolkozom rajta, hogy melyiket vegyem, mert idáig Xbox-ra gyűjtöttem, de most átgondoltam mindent.


2012. febr. 21. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ipod touchot csak akkor ha jailbraekeled! szerintem az a wawe egy telefon és ha jól tom már van telefonod! de azt nem értem hogy miért nem jó netezésre az sgs2?

mármint nem elég nagy a kijelző?? bár ezt kötve hiszem de szerintem ne 2 nap alatt gondold át mert az xbox is nagy móka! szóval minimum 1 hétig gondolkodj rajta!

2012. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jailbreakelném.

A Wave azért, mert tetszik a bada, igaz tw az egész, de valahogy az is vonz. Az Xboxot meg azért venném, mert a Final Fantasy-t akarom kiakasztani rajta, viszont túl drága lenne arra az 1 játékra, mert a pc-s játékokat úgyis pc-n játszanám. Az iPod-ot pedig a játékok miatt, amúgy az kb mennyire merül? Ha folyamatosan játszok rajta, akkor meddig bírja? Az S2 jó netezésre, de 2 hetente gyakorlatra járok, ahol a körülmények kicsit vasreszelékesek, meg minden. Így féltem az S2-t

2012. febr. 21. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
xperia mini.
2012. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link] - itt van , melyik mennyibe kerül , am játékra jobb is mint az sgs2 , mivel 1 csomó marhajó játék van ami nincs droidra(pl. junk jack , infinity blade 1,2 ...)

és ottvan alul az ,,Energiaellátás és akkumulátor,, -> 40 óra zene

2012. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy iPod-ot fogok venni, csak hivatalosan túl drága szerintem. 55-60ért már lehet kapni újonnan kéz alól. Használtan gondolom olcsóbb. Csak 1 megbízható oldalt kell találnom, melyen nem vernek át, s házhoz szállítás van.
2012. febr. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!