Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vettem egy Sonyericsson...

Ma vettem egy Sonyericsson Xperia Neo V-t a Telenortól, és nem volt benne fülhallgató, most akkor engem átvertek?

Figyelt kérdés
Mai telefon vásárlásom alkalmával vettem észre a headset hiányát,pedig előttem bontották ki a dobozt,csak a tartozékokat nem néztem meg,arra gyanakszom,h szándékosan nincs benne,ugyanis pár napja 12 ezer forintot esett az ára,míg a kereskedőknél változatlan az ára,a Telenor ajánlatával azonos.Szóval jól gondolom szerintetek?
2012. febr. 21. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Telefont, vagy Headsetet vásároltál? Gondold át. Ha headset kell, vegyél külön. telefont vettél, nem kapsz hozzá minden biz-b*szt
2012. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A honlapon írja, hogy jár headset is. Próbálj meg reklamálni, bár nem hiszem, hogy adnak.
2012. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!