Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy LG KP500- am és az a...

Hetényi Bence kérdése:

Van egy LG KP500- am és az a baj, hogy amikor megpróbálok 0. Facebookozni, akkor mindig azt írja ki, hogy Sikertelen Kapcsolódás! Csak nekem van ez? Vagy valakinek még csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak azoknak akiknet nincs net elérése.

Pl azért mert nincs előfizetés vagy rosszak a beállítások.

de mindkettő kell hozzá.

2012. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, eddig nem vollt semmi baja rendesen bírtam FB-zni azt egyszer csak beszart és már nem is tudtam, ekkor megfogtuk újratelepítettük és jó is volt aztán meg megint beszart és mostmár nem is tudjuk újratenni, nem értem mért!
2012. febr. 22. 07:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden rendbe van a nettel, ugyan úgy van beállítva mint eddig szóval mennie kellene! Azt írja a telepítő, hogy a telefonnal van baj, azért tettem ki a kérdést. hogy csinálja ezt még valakinek?
2012. febr. 22. 07:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Értem.

Bármi mást elérsz a telefonodról amihez net kell?

Pl a gyakorikerdesek.hu ?

2012. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mert az én kártyámmal nem tok rendesen netezni, mert nincs rajta netcsomag, nem ez a baj hanem az, hogy már a 0.Facebook sem jön be, pedig nekem az mindeg bejött! Ez sztem programhiba mer azt írta ki a telepítőprogram, hogy nem lehet mert vmi baj van a telefonnal!
2012. febr. 22. 07:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig kell, hogy legyen netcsomagod. Ha más nem akkor az alap netstart. Anélkül sehogy nem fog menni. Érdeklőd meg az ügyfélszolgálaton, hogy nem-e kapcsolták ki véletlenül ezt a szolgáltatást.


Ez sztem programhiba mer azt írta ki a telepítőprogram, hogy nem lehet mert vmi baj van a telefonnal!


Ezeket az "azt írta ki, hogy valami baj van" dolgokat annyira szeretem. Szerinted hány gondolatolvasó válaszol itt a kérdésekre? Szerintem egy se. Nem ártana leírnod, hogy mit is írt ki a program, mi a baj a telóval. Úgy még talán valamiféle megoldást is lehetne mondani a probléma elhárítására.

2012. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már megvan mi a hiba simán szofter hibás volt a telefon, a megoldás az volt, hogy egy Lg kp502 alaplapja lett beletéve.

Az eredeti tönkrement! Am meg báttyám se tudtam mi a baja pedig ő nagyon ért hozzá!

2012. febr. 23. 12:44
 8/9 anonim válasza:
Nem kell hozzá netcsomag. Mi dominó kártyával vettük, csomag nélkül, aztán a 0.facebook jó rajta. Nekem is ír ki ilyet, újraindítom és jó. :D
2012. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyeneket...


Alap domino, nincs rajta, mégis tud 0.facezni.. Gratulálok, de nem vagy Einstein, okoskodásodnak helye nincs. Ugyanis az alap, Domino kártyákon is rajta van a netstart díjcsomag, aminek havi előfizetési díja nincs, csak akkor fizetsz, ha használod.


A báttyám nagyon ért hozzá.. (bátyám, ha magyar vagy, akkor úgy is írj!) továbbá, akkor minek teszel fel egyáltalán kérdést... Kérdezd meg a bátyádat, s kész....

2013. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!