Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows 7 probléma.!?

Windows 7 probléma.!?

Figyelt kérdés
Tehát az lenne a bajom hogyha leszedek valamit, vagy feltepitek a gépre, ujrainditás után minden adat törlődik..ez miért lehet? ez a windows problémája vagy a viruírtoé? (kaspersky) mert ezt a tesom csinálta valahogyan az tuti..valamit elálitott hogy ne tudjak semmit csinálni a gépen..

2012. febr. 22. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

" ujrainditás után minden adat törlődik "


ezt még csak érteni sem lehet,nemhogy válaszolni rá....

2012. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoszerint..ahogy irom..pl leszedek egy játékot..és feltepitem..amig ki nem kapcsolom a gépet addig megy rendesen..de miután kikapcsolom a gépet és utánna vissza akkor olyan mintha letöröltem volna a játékot azt is amit leszedtem, meg amit fel telepitettem...ugymond magátol törlődik..
2012. febr. 22. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt tényleg nem nagyon lehet érteni.

Mobiltelefonról van szó? Csak mert a mobil kategóriába írtad, de nem egyértelmű. Számítógépen ilyen nem fordulhat elő. Ha tesód beállított valamit, akkor telepíteni sem tudod. Általában ehhez rendszergazdai minősítéssel kell rendelkezni. Ha van ilyen, akkor bekapcsolásnál először fiókot kell választani. Ha nem tudsz fiókot választani, akkor nincs olyan, hogy nem tudod telepíteni. Olyan meg pláne nincs, hogy magától letörli a gép.

de ha mobilra gondoltál, ott nem tudom, mert a whinphone kimaradt az életemből, és ki is fog!

2012. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felrakott a tesó a gépre valami szoftvert,hogy ne tegye tönkre a gépet!
2012. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!