Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy galaxy acem és tegnap...

Van egy galaxy acem és tegnap 12 fele hirtelen elment a hálózat meg minden és csak segély hívást enged. De van térerő a sim kártyáról a telefonszámokat betölti meg minden a sim kártya másik telóba jó de haveromé se jó az enyémbe mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Honnan van a telefon? Mióta van meg? Hol vetted?

Nekem úgy tűnik, hogy letiltották IMEI alapján...lehet, hogy tévedek...

2012. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ismerősömtől de dobozos és t-mobile ból van véve megnézem lehet garancia is van rá még
2012. febr. 22. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:

részletre lett véve, ha igen rendesen ki lett fizetve? Az ismerősöd nem jelentette, hogy eltűnt és ezért letiltatta?

Ha garanciás akkor vidd vissza a T-mobileba!

2012. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szerinted letiltották? ha szervízbe viszem nem javúl meg? neem nem részletre vették
2012. febr. 22. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:

"De van térerő a sim kártyáról"


Ez azt jelenti, hogy a sim kártyát átteszed egy másik telefonban akkor normálisan működik?

Mindenképpen vidd szervizbe.

2012. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de amikor bekapcsolom legfelül kis sim kártya jel van mellette egy felkiáltó jellel
2012. febr. 22. 21:52
 7/11 A kérdező kommentje:
igen ott működik teljesen
2012. febr. 22. 21:52
 8/11 anonim ***** válasza:

A használati útmutatója szerint azt jelzi, hogy nincs benne sim kártya, tehát nem érzékeli. Úgy tűnik hülyeséget írtam eddig.

Ha te is megnézted volna a használati útmutatót... a 20. oldalon van. (és nem, nekem nincs ilyen telefonom, a samsung oldaláról töltöttem le)


Mindenképpen szerviz kell neki, megjavítják.

2012. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de akkor a telefon számokat miért jeleníti meg ha összes sim kártyán van?
2012. febr. 22. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, biztos, hogy azok a sim kártyán vannak? Nem tetted át őket a telefonba? vagy a google fiókodba?


A lényeg, hogy a telefon jelzi, hogy nem érzékeli a sim kártyát, pedig te beraktad. Mindenképp vidd szervizbe, ez ellen sok minden mást nem tudsz csinálni...

2012. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!