Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobillal (Nokia C5-03) szeretn...

Mobillal (Nokia C5-03) szeretnék Skypeolni, sikerült is összehozni csak azt nem tudom, hogy Wifit használ vagy 3G-t, mert ugye az nem mindegy!?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy tudjam azt, mivel csatlakozik, vagyis csak wifin keresztül lenne jó!
2012. febr. 22. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Törölj ki minden APN beállítást és kapcsold be a WiFit. Ekkor csak WiFin tudsz adatozni.
2012. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Kipróbálom!És így Wap Net 3G nincs?
2012. febr. 23. 15:15
 3/5 anonim válasza:
Amikor megnyitod a Skype-t akkor megjelenik, hogy milyen adatkapcsolat van rendelkezésre. Válaszd a Wifi funkciót.
2012. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És azt meg lehet valahogy oldani, hogy ne kelljen minden bejelentkezésnél skype nevet és jelszót írni!?
2012. febr. 26. 18:55
 5/5 anonim válasza:
én még bejelentkezni se tudok... nekem is c5-03-asom van, de hiába csinálok bármit is, lassan tölt aztán megakad...
2012. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!