Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos kérdés mindenki nézze...

Fontos kérdés mindenki nézze (többi lent)?!

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy akarok venni egy se xperia arcot de anyukám azt mnondja nem vehetem meg! pedig a samsung galaxy mini-m ami már másodjára lesz szervízben azt akarom lecserélni kb 1 éves!

én már szeptember óta gyüjtök! igaz elvileg nem erre gyűjtöttem de akkor is!erre szeretném elkölteni a pénzem mit tegyek?

anyukámnak valami ész érv vagy valami ilyesmi kellene!


2012. febr. 23. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
pedig 1 éves?? minek évente cserélgetni ba.zdmeg..
2012. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem samsung divám van, szintén egy éves, az is egy rakás ....

Próbáld meg megértetni anyukáddal, hogy szeretnél egy normálisan működő telefont, és nem csak azért akarod lecserélni, mert meguntad. Egyébként mire gyűjtöttél? Mert ez sem mindegy. Ugyanis ha ennél fontosabb dologra kell a pénz, akkor meg kell értened anyukádat, hogy csak jót akar, és meg akarja tanítani, hogy a legszükségesebb dolgokra költsd a pénzed.

2012. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát nem is tudom. Mondd azt anyádnak, hogy egy bunkó vagy. Itt menőzöl a rengeteg pénzeddel, amiért jó eséllyel nem is te dolgoztál meg. Ehh.
2012. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Fontos kérdés mindenki nézze"

Ó, ember, azt hittem minimum felrobbant a kezedben a telefon! :DD

2012. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De hát neki ez a fontos... :D

Mint Cartman: De anyaaaa....!

2012. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ameddig a szüleid tartanak el, addig kénytelen vagy elfogadni a kérésüket. Ha anyud arra kér, hogy a kemény melóval megszerzett lóvéját ne telefonra költsd, hanem valami lényegesebb dologra, akkor meg kell értened. Majd ha te tartod el magad, azt veszel, amit akarsz. Majd max nem eszel egy hétig....
2012. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

rendesen megdolgoztam a pénzért!

tényleg aki nem hiszi járjon utána :p egy ps vitára gyűjtötttem de az anya szerint meg nagyobb baromság!

szóval ezzel csak "jobb lesz neki"

2012. febr. 23. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Juj...Nekem kb 5éves a telóm,érettségi utánra kaptam. S volt vagy évente egyszer szervizben.S azóta is megvan a telefonom.Most akarok ujat venni..mert már elegem van h naponta kell tölteni. Amit vettem új telót hogy legyen egy igazi csaos telem 2hónap után javithatatlanul elromlott.Igy visszatértem a régi telómhoz..26L
2012. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!