Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonra Iphone...

Android telefonra Iphone "előlap" kamera alkalmazás?

Figyelt kérdés
lehet hülye kérdés, sőt biztos mert gondolom ez nem egy alaklmazástól függ de hátha.. se, xperia x10 mini prom van, és érdekelne hogy nem elehet valahogy megoldani mint az iphone meg a fejlettebb xperia telókba hogy szemből lássam magam, mintha valami tükör lennen és úgy csinálni képet... tehát hogy az előoldalán lévő kamera müködjön?!
2012. febr. 23. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Önarckép készítése az elülső kamerával:


A Főoldal képernyőn érintse meg az Alkalmazásképernyő ikont.

Koppintson a Kamera opcióra.

Ha nem választotta ki a fényképezőgépet, érintse meg a Kamera ikont.

Koppintson a kereső sarkában található Kamera kiválasztása ikonra.

Koppintson az Előlap opcióra.

A fotó elkészítéséhez koppintson a Felvétel ikonra.

2012. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ha ennyi lenne megtalátam volna..:) de nincs ilyen rész a mobilba :S akkor nem lehet mi?
2012. febr. 23. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy az X10 Mini Pro-nak nincs előlapi kamerája...
2012. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. A távolságérzékelőt kamerának nézted?

2. Te szőke vagy?

2012. febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. azért tettem fel a kérdést mert másik xperia telefonba láttam, nem kijelentettem hogy sos, nem találom hanem megkérdeztem van e ilyen.

2. te most menő vagy?:)gondolom te mindent tudsz a világból, és még sose kérdeztél olyat ami másnak egyértelmű.

2012. febr. 29. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan
2012. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!