Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung nexus s-re kellene fm...

Mokoko kérdése:

Samsung nexus s-re kellene fm rádio?!

Figyelt kérdés
Ami a lényeg, hogy net nélkül kellene nekem, csak maga egy olyan program, ami fogja a sima fm rádiót...

2012. febr. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A rádió is egy ugyan olyan hardvre mint pl. a wifi, gps vagy a bluetooth. Ha nincs benne telepíthetsz akármit, attól még nem lesz benne. Ha rádiót akarsz hallgatni akkor maradnod kell az online rádióknál vagy cseréld le egy olyanra amiben van rádió is.
2012. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benne van a hardver, csak a gyári rom nem támogatja. Cyanogennel működik.
2012. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt pontosan le tudnád irni, hogy micsoda, mert még nem hallottam róla. Köszönöm!!!
2012. febr. 24. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Főzött rom. Ha még nem találkoztál vele, akkor olvass sokat utána, mielőtt nekiesnél a telefonodnak, vagy kérj meg valakit, aki ért hozzá.

2012. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

még ilyet nem csináltam, de már sokszor akartam. gondolom egyszerű annak aki ért hozzá, de jelenleg londonban nem ismerek senkit aki meg tudná csinálni.

Köszönöm még egyszer a segítséget!!

2012. febr. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!