Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Skate-el ha vakuval...

Zte Skate-el ha vakuval fényképezek vagy fehér folt lesz a képből vagy kék lesz a kép. Másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
Van erre valami megoldás?Egy jó app? Már próbáltam pár romot,de mindnél ez a baj.Olyan mint ha nem lenne a vaku meg a lencse összhangban.

2012. febr. 23. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi baja lehet, az enyém szép képeket csinál.
2012. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem is ez a bajom.... :s
2012. márc. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elvileg valami service kóddal előlehet hozni a camera beállításai menüt, de nem találtam.Azt is olvastam, hogy lehet letölteni hozzá újabb img.-t

és újratelepíteni de ellehet vele cseszni a kamerát.Olyan mint a pc-nél a bios csere.

2012. márc. 13. 16:31
 4/8 Kurbi20 válasza:
ez a háttèrtôl is függ, mondjuk az enyèm nem fehéríti el meg ilyenek, de azért szürkés, v. kékes a kèp
2012. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tamás_@ válasza:

A probléma sajnos nem softwares hanem hardveres azaz (próbáljátok ki ha nem hiszitek) vakuval fényképezzetek

úgy h alufóliával letakarjátok a vakut és látszódik ahogy villanáskor a kamera lencséje is "felvillan" azaz belevillant a vaku és emiatt lesz olyan kép amilyen!!! Emiatt lesz olyan kékes szürkés a kép néha a fény sugarak is látszódnak a kép alján!

Összegezve ezt csak szerelő tudja megoldani vagy az se hisz ez gyárilag hibás kialakítás. Ha garanciába nem oldják meg akkor hamarosan megmondom a házi(mók) megoldását a problémára!

2012. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem most cseréli ki a t-mobile egy teljesen újra.Ha az is ilyen akkor mi a házi mók megoldás?
2012. ápr. 17. 14:53
 7/8 Tamás_@ válasza:
Hát még nem csináltam meg először szervizbe viszem és majd aztán... Már csak azért is mert gari vesztéssel járhat mivel a probléma abban a gyári kialakításból adódik hogy a kamera és vakut össze kötő dísz plexi vezeti a fényt így a vaku fényét konkrétan a kamera lencsébe vezeti.(tudom mivel már szétszedtem) Ha a fény közlekedési útját megszakítjuk valahogy utána helyre áll minden! A megoldáson még dolgozok!
2012. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem!

Logikusnak tűnik!Valami fekete anyaggal el kellene választani a vakut a lencsétől.

De ehhez szét kell szedni ami gari vesztéssel jár. :(

2012. ápr. 18. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!