Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros mobilnetnél (android...

Telenoros mobilnetnél (androidos telefonon) hogy lehet megnézni az adatforgalmat?

Figyelt kérdés
Tehát ha 100 Mb-os az előfizetés és szeretném tudni, hol is tartok... Bár nem igazán használom, mert itthon van wifi is, de így nem is nagyon merek felcsatlakozni a mobilnetre, mert nem tudom mire elég az a 100 Mb..
2012. febr. 24. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Tölts le egy adatforgalommérőt, pl a market most hirdeti az Onavot, egész jó.
2012. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a marketről már töltöttem le egyet, NetCounter a neve. Egész jó, csak mivel darab hónap van, nem sokra megyék vele még most. Csak onnantól mér, amikortól telepítettem ugyebár. Én olyanra gondoltam, ami a telenornál van saját program.. Volt régen, de az nem működik.
2012. febr. 24. 14:42
 3/4 anonim válasza:

nekem is telenoros telom van (one touch Alcatel ot-990) meg ugyanaz a 100 megás adatforgalom de én már ugykeztem hogy ezt az adatkorlátozót beállitottam 100 megára és igy nyomon tudom követni hogy hol járok ...

1tanács ha opera minit használsz netezésre és négjobban szeretnéd csökkenteni az adatforgalmadat akkor a beállitásoknál tiltsd le a képek letöltését hidd el sokat huz az le max ha képet akarsz nézegetni viszakapcsolod

2012. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
marketről:3g watch dog az a legjobb :)
2012. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!