Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 em hibája mi lehet a...

Iphone 4 em hibája mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem voltam otthon és lemerült a telefonom,mikor hazaértem felraktam töltőre, és amikor bekapcsolod a telefont az az apple szürke logónál megállt és fél óra után is ott volt azt a képet adta be és nem akart továbblépni,ezt hogyan lehetne megoldani,hogy be tudjam kapcsolni?És 1-2 óra mulva otthagytam a logónál és amikor kihúztam ujrainditottam akkor azt írta nincs feltöltve az iphone?A következőket probáltam:újra indítottam,kihúztam a töltőről majd visszadugtam,vártam fél órát vele,és semmi!
2012. febr. 24. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Jailbreakelve van az iPhone? Mert az lehet a probléma forrása, ha tethered a jailbreak(ami azt jelenti, ha kikapcsolod, csak számítógép segítségével tud bebootolni) Viszont ha nem jailbreakelt és mégis ezt csinálja, akkor dugd rá gépre és jailbreakeld a redsn0w 0.9.10b6-tal!


u.i.: Nekem is volt már ilyen, hogy nem akart bebootolni és akkor egy újabb jailbreak megoldotta a problémát :)

2012. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen jailbreakolva van a telefon,de nem tethered a jailbreak,vagyis akkor rakjam újra a jailbreakot?

És akkor a Cydiás programjaim nem fognak elveszni?

Köszi a válaszodat!

2012. febr. 24. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha untethered, akkor be kéne kapcsolnia, ha tethered, akkor nem. Nézd meg neked milyen jailbreaked van, mert ha untethered és ennek ellenére mégsem kapcsol be, akkor van baj.
2012. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!