Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500-as telefont kell e...

Nokia 500-as telefont kell e legelőször 16 órát tölteni? Még ki se csomagoltam a gyári papír azt írja nem!

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig töltsd amíg a készülék jelzi,hogy feltöltve.2-3 óra
2012. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is megpróbáltam 16 órát tölteni végül csak 10 órát sikerült töltenem. Na mindegy. Egyébként a Symbian Anna (ha az van rajta) az nem is fogyazst sokat, de nem is keveset. Ha mindenképpen hossú ideig bíró aksit akarsz, akkor frissíts Symbian Belle-re. nagyon jó. 2 napja frissítettem még kb 80% volt az aksija. Azóta folyamatosan Angry Birds-eztem (ami alap a Belle-n) és csak most van 50%-on. Energiatakarékos mód bekapcsolásával. Egyébként ha be van kapcs. az energ.takarék. mód, attól működnek az áttunési effektek. FIGYELEM NEM VÁLLALOK FELELŐSSÉGET SEMMILYEN HIBÁÉRT ILLETVE ANYAGI HIBÁÉRT, TOVÁBBÁ AZ ELEKTRONIKUS ESZKÖZBEN VALÓ HIBÁKÉRT.
2012. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is megpróbáltam 16 órát tölteni végül csak 10 órát sikerült töltenem. Na mindegy. Egyébként a Symbian Anna (ha az van rajta) az nem is fogyazst sokat, de nem is keveset. Ha mindenképpen hossú ideig bíró aksit akarsz, akkor frissíts Symbian Belle-re. nagyon jó. 2 napja frissítettem még kb 80% volt az aksija. Azóta folyamatosan Angry Birds-eztem (ami alap a Belle-n) és csak most van 50%-on. Energiatakarékos mód bekapcsolásával. Egyébként ha be van kapcs. az energ.takarék. mód, attól működnek az áttünési effektek. FIGYELEM NEM VÁLLALOK FELELŐSSÉGET SEMMILYEN HIBÁÉRT ILLETVE ANYAGI HIBÁÉRT, TOVÁBBÁ AZ ELEKTRONIKUS ESZKÖZBEN VALÓ HIBÁKÉRT.
2012. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!