Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a telefonomon...

Miért nem megy a telefonomon a Google+?

Figyelt kérdés

Androidos telóm van, Xperia X8, a gyári 2.1 rommal. Minden leírásban azt olvasom, hogy a Google+ app 2.4.0.263535 verziószámú legfrissebb változata is kompaibilis a 2.1-gyel is, még a Market webes felülete is ezt jelzi nekem vissza. A frissítést viszont mégse kaptam meg automatikusan, megrekedt talán 1.0.8-nál, és ha az apk-t vadászom le a netről, hogy manuálisan telepítsem, azt írja a teló, hogy a csomag elemzése során hiba lépett fel.

Eljátszottam ezt visszafelé addig a verzióig, ami még telepíthető volt korábban is a telóra, és így is csak az 1.0.8-as verziót ismerte fel.

Lehet ez ellen tenni valamit, vagy csak tévesek a leírások, és a 2.1-es Android már nem elég neki? Vagy esetleg nem is a rendszerrel van baja az app-nek, csak más téren buta hozzá a telefonom?

Köszi előre is.


2012. febr. 26. 01:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!