Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb és...

Nrgee Cube kérdése:

Szerintetek melyik a jobb és miért? Samsung galaxy w vagy motorola defy +?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Defy+.

A W papíron jobb, de rossz a gyári romja és nem megbízható. És nem utolsósorban, a Defy+ majdnem 20 ezerrel olcsóbb.

2012. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 YourDestiny ***** válasza:
A Motorola sem a ROM-jairól híres. Ennyi pénzért miért pont ez a kettő, amikor lehetne jobb?
2012. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Most a telenornál egy árban vannak és nem tudok dönteni.A többi márkát meg nem szeretem.
2012. febr. 26. 21:09
 4/9 YourDestiny ***** válasza:
Én lebeszélnélek a Samsungról. Az idei évben a Sony készülékei forgatták fel leginkább a piacot. Véleményem szerint a legjobb ár/értékű telókat dobták piacra. Én sem szerettem a gyártót, de volt alkalmam megtapasztalni egy-két középkategóriás készüléküket, és azt kell mondjam, le a kalappal. A HTC-k is nagyon jók. A Motorolával kapcsolatban nincs személyes tapasztalatom, viszont Samsungot még nem adtam ki a kezemből megelégedéssel.
2012. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Javítom: nem idei, múlt évben.
2012. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Defy+-ra van cyanogen.

Vedd meg a T-nél 58-ért, cyanogennel elfogadja a telenoros kártyád. Vagy valóban, Xperia Ray.

2012. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is telenoros vagyok és az egy ár miatt ezt korábban már megkérdeztem, illetve utánaolvastam. Egyrészt benchmarkokon (tudásteszt vagy hogy mondjam) a samsung leszerepel. Hallottam olyat, hogy a telenor üzletben meghalt a samsung kiállított W két hét után. Igen a Defy+ rootjával is el lehet lenni. Én a Defy+t vettem. Nem bántam meg és csak ajánlani tudom! Erős stabil rendszer, gyors is szerintem, tehát a root se fontos. Nekem egy kicsit hiányzott a screenshot, de root után megoldható ha fontos lenne. Illetve ha beledobod mindkettőt a vízbe, kiváncsi vagyok ki jön ki élve :D
2012. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A számból vette ki a szót az utolsó hozzászóló! :D ugyanezeket akartam volna leírni, abszolút egyet értek, szóval még egy voks a Defy+-ra tőlem is!
2012. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanaz a halott W van kiállítva a köki telenorban. Számonkértem az eladót, hogy hogy lehet ez, azt mondta, a Samsung tud róla, majd küld újat... 4 hónap alatt nem sikerült?
2012. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!