Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vs. Egy Androidos...

Iphone vs. Egy Androidos készülék. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Érvekkel alátámasztott véleményt kérek arra a gondolatra hogy melyik a jobb...Pl.:Az android a jobb mert sok készüléken fut! Gondolom értitek na jó válaszolgatást!Ez a kérdés egyébként egy vitából indult haverommal aki apple fan azt álítja hogy az apple 1000x jobb viszont én aki egy samsung galaxy mini tulajdonosa azt gondolom hogy az android teljes mértékben tudja azt amit az apple sőt!Még többet is tud!
2012. febr. 19. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

szokásos kérdés...


ha sok pénzed van akkor vegyé ájfont ha nincs akkor droid ennyi!

2012. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek erről vitázni? Nekem Iphonom van mert nem szeretek turkálni a telefonba,de van aki azért vesz telefont,mert szereti felhúzni a processzort ,Rom-ot stb.. De egy SGS2 és egy 4S kb ugyanannyit tud.SGS2 nagyobb képernyő,kicsit csúnyább a kijelzője és android van rajta. Én azért választottam 4S-t mert nem szeretem a nagy telókat, IOS megbízhatóbb valamivel mint az android.De mindkét telefon a "csúcs" most a piacon.
2012. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző tejesen jól leírta én is ezen a véleményen vagyok :D amúgy a galaxy mini messze van 1 iphonetól. A s2 meg htc sensation xe ezek vannak egy csoportba
2012. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HTC SAMSUNG IPHONE


e 3 gyártó csúcskészülékei közül válasz és nem ér csalódás :D

2012. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
iphone xD hülye vagyok APPLE
2012. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért az S2 kijelzője a 4S-énél nem kicsit jobb. Na mindegy. Egyébként, igen, lényegtelen, hogy melyiket választod, mindnek megvan az előnye. Galaxy Minivel viszont nem állnék neki pattogni, hogy az iPhone szar. Az SGS2, Sensation XE, meg pár, hamarosan megjelenő telefon tényleg fel tudja venni vele a versenyt, kb fele akkora áron, de a minid tuti szarabb minden téren.
2012. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért jobb a kijelzője ?? iphone 4s sokkal nagyobb a felbontása.
2012. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!