Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod touch 4g, hol lehet...

Ipod touch 4g, hol lehet olcsón megvenni?

Figyelt kérdés

Én néztem már az apple weblapján, ott 63 000. A vaterán egy időben 45 körül mentek de most csak 50 ért van. Nincs valakinek ötlete hogy hol lehet a lehető legolcsóbban megszerezni. (Ha lehet azért megbízható hely legyen ahol van garancia, és nem baj ha használt csak ezért ne legyen egy agyonhasznált szar.)

Olyan 45 körül gondoltam de lehet olcsóbban is, drágábban nem nagyon éri meg mert akk inkább veszek az apple hivatalos honlapján, mert a megbízhatóság megér 15 ezret.


2012. febr. 26. 19:40
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én az AV Planettől rendeltem, egy webshop. Ugrál néha a cucc ára, de kiszállítással együtt megkaptam 60ér :) ugyanúgy 1év gari, a plusz 4ezerből meg veszel magadnak dokkolót+zoknit hozzá :)

2012. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de 60 ért meglehet kapni az Apple hivatalos weblapján és akkor már inkább onnan rendelem, azért nem akartam onnan rendelni mert reménykedtem hogy mondjuk meglehet szerezni valahonnan olcsóbban is.
2012. febr. 27. 13:02
 3/6 anonim válasza:
Én Amerikából veszek...nagybátyám fogja kihozni (kint él), ott csak 199$ ami kb. 45000.
2012. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az akk angol nyelvű lessz, nem???
2012. febr. 27. 17:35
 5/6 anonim válasza:

[link]


Itt használt ipodok vannak, de sokkal olcsóbbak mint vaterán.

2012. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Reisz Benedek válasza:
írd be árgépbe vagy árukeresőbe....de amerikából is megrendelheted és a nyelvet átállíto magyarra.. hálózathoz meg úgysem kapcsolódik így telefonálni meg úgysem tudsz vele.csak ha letöltöd a truephone-t
2012. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!