Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ANDROID térkép hiba?

ANDROID térkép hiba?

Figyelt kérdés
Samsun Galaxy S+ telefonomon a térkép kb. 10 kilómétert téveszd a helyzetmeghatározásban. Ez nem zavarna mert nagyon ritkán használom a térképet, de a Facebook állandóan kiírja h éppen hol vagyok pedig nem is ott vagyok. Ezt valahogy lehet orvosolni ?
2012. febr. 27. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szabadtéren téveszt vagy épületben? Épületben elég nehéz műholdat találni, és nagyon esetlegesen számolhat a GPS.
2012. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épületben de megpróbálom majd szabadtéren.
2012. febr. 27. 12:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Most próbáltam meg szabadtéren tökéletes de ahogy visszajöttem az épületben ugyan úgy elcsúszik kb.10 kilómétert.
2012. febr. 27. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
A GPS, mint minden más műhold csak szabadtéren "látható". Onnantól kezdve, hogy bemész, nem talál műholdat, és összevissza kalkulál, akár pl wifik jelei alapján.
2012. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezt valahogy ki tudom kapcsolni?
2012. febr. 27. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki, hely és biztonság - vezetéknélküli hálózatok.
2012. febr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!