Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az új,41...

Mi a véleményetek az új,41 Megapixeles Nokiáról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Halott telefon, halott rendszerrel (tudom, még azelőtt fejlesztették, mielőtt a Nokia megállapodott volna a Microsofttal).
2012. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne? A Symbian messze jobb az Androidnál vagy a WP-nél. Azért, mert nincs rá fingó app, még mindig színvonalas.
2012. febr. 27. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
te el vagy tévedve alig van rá alkalmazás és messze a leggyengébb nem hiába nem használják ez emberek android messze veri de a wp7 is lazán
2012. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
utsó------.igaz elavult a symbian.
2012. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3: Ahhoz képes, hogy nem használják az emberek, mégis piacvezető: [link]


A kérdésre: impozáns a technikai specifikáció, de a 169 grammos tömeg kicsit soknak tűnik, ettől függetlenül rettentően várom a teszteket, bár venni biztosan nem fogok ilyet, mert nem az én árpreferenciámba fog esni.

2012. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó: azért piacvezető, mert több kategóriában is ott van, mint például vannak ugye az érintősek, de van a hagyományos gombosak között is, amikkel egyébként semmi probléma nincs...egy gombos okostelóba még elég a symbian. különben ez a 41 megapixel jól hangzik, az összes telónak ez a problémája, hogy hiába 8-12 megapixeles, ha az érzékelő gyengébb.
2012. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Azt megjegyezném, hogy a jelenlegi gombos és Symbianos Nokiák a C5-00-t leszámítva nem épp a legolcsóbb modellek (gondolok itt az E szériára) és nem is annyira elterjedtek, lévén üzleti modellek. Az olcsóbb gombos Nokiák meg nem Symbianosak, így nem számítanak bele az idézett statisztikában a Symbianhoz.

Persze nyilán rendesen megdobják a statisztikát a 4+ éves mai napig működő S60 mobilok is, (megj.: nekem is ilyen van, 4 éve tökéletesen üzemel) de azért az érintőképernyős Symbian modellek is elég népszerűek legfőképpen Ázsiában, ahol pedig nem kicsi a piac.


A képszenzor témában ajánlom ezt a cikket: [link]

2012. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó azok a régi jó gombos Symbian S60 telók...:) volt is belőle három. Egy Siemens SX1 (meghalt szegény), egy Nokia 6600 (eladtam), meg egy Nokia N70 (a karcokat leszámítva olyan, mint új korában).
2012. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Symbian ellenesek nem olvasnak híreket! ;)

Nem mindenkinek fekszik az Szardroid.

Én is inkább vennék Symbianos, WinPhos telot, mint Androidosat!!!


Nekem N9-es MeeGos a telóm. Baba nagyon.;)


Symbianhoz még annyit: a Bellel teljesen jól működik, szép kezelőfelülete van és nem egy átlagos purgyé Android... Minden 2. telefon Androidos. Lehet, hogy hú de jó, meg hú de szép és hú.... De ez mégis más, és JÓ!


Az új 41MP-es Nokia meg tökéletes.. :D Szép formatervezés, számomra kedvező oprendszer és haattaaalmas kijelzőőőő!:)

<3 neki!:)

2012. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!