Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile-nál a FUN díjcsomag...

A T-Mobile-nál a FUN díjcsomagot csak az üzletekben lehet megrendelni? Esetleg nem lehet neten vagy a 1430-as számon mint a többit?

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
az üzletben, mivel előfizetéses. Online mobil rendelésesetén tán lehet, de én inkább üzletben rendezném le.
2012. febr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok köszi már megkérdeztem az üzletben. De még azt nem értem miért mondták azt, hogy csak akkor tudják megcsinálni ha adok még egy előfizetéses számot és azzal csinálnak valamit.
2012. febr. 29. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Igényléséhez ha jól tudom kell egy olyan sim kártya ami arany rangban van a családban. Ezért "társ" kártya.
2012. febr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár értem. Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 1. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!