Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4 4.11. 08 baseband...

Bakur12 kérdése:

Az iphone 4 4.11. 08 baseband szerintetek mikor lesz függetlenítve?

Figyelt kérdés
Vannak valami hírek róla egyáltalán, mert nem nagyon hallok mostanába. Én kódoltan vettem, mert reméltem hamar kikódolják, mert idág azért nem volt ilyen gáz, hogy több, mint félévig kellett várni.
2012. febr. 27. 18:04
 1/2 anonim válasza:

Az iPhone 3G-vel is így volt. Azt mondták csak az rakjon rá iPad basebandet akinek nagyon sürgős mert dolgoznak a megoldáson. És Még mindig nincs jobb megoldás.

iPhone 4 et ha esetleg angliai akkor szolgáltatóval lehet unlockoltatni. Nekem is unlockolni kéne, ugyan az a BB mint neked. Nekem elvileg folyamatba van O2 nál a dolog.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YS_6b.. a description be van vodafon tmobile stb link.

2012. febr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. Nekem At&t-re van kódolva. Ugy tudom ezt nem lehet gyárilag függetleníteni. Majd ha valamikor 1x sikerül kikódolni biztos nem kell több kódolt, még ha sokkal drágább is. Amugy neked sem lehet túl olcsó a kikódolás. Nagy kicseszés ez az iphone, apple részéről.
2012. márc. 1. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!