Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha regisztrálom a telefonszámo...

Ha regisztrálom a telefonszámom skype-on, akkor ingyen hívahtom azokat akik szintén regiszrálva vannak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy jó hülye kérdés, de mind skype-ban, mind okostelefonban kezdő vagyok. :)

De onnan vettem, hogy letöltöttem a telefonomra a skype alkalmazást, és azóta ha hívni akarok valakit, mindig kiadja lehetőségnek, hogy skype-al hívjam. Tudom hogy van olyan hogy skype telefon előfizetés, valószínűleg amiatt van ez a lehetőség. De ez végülis skype és skype között van, ha úgy vesszük. Elképzelhető hogy ingyenes?


2012. febr. 28. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a Skype azt ajánlja fel, hogy Skypról SIM-kártyára hívj. Tehát nem Skype és Skype között, mert a Skypenak van saját percdíja. Az nem túl olcsó.

De ha van korlátlan neted, és neki is, akkor hívd közvetlen Skyperól, ha online van.

U.i: Annyira én sem vagyok járatos a Skype terén, én ezt tudom.

2012. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!