Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live With...

Sony Ericsson Live With Walkman vs. Samsung Galaxy W vs. Samsung Galaxy Ace vs. Sony Ericsson Xperia Active?

Figyelt kérdés
Márciusban fogok telefont vásárolni, a fent említett négy készülék közül választanék, nekem az Xperia Active a legszinpatikusabb. Nemrég egy barátomnak tönkrement 1 éves X10 Mini Pro-ja, így elbizonytalanodtam a Sony Ericsson vásárlást illetően. Személyes tapasztalaitokat meg tudnátok osztani a már említett telefonokról? Melyik a legjobb?

2012. febr. 28. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Live jó csak kicsit kics

Az ace túl van árazva

az active helyett akkor már defy

sztem a w a legjobb :D

2012. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson én egyáltalán nem tanácsolok, hogy vásárolj mivel az Ericsson kivonult a mobilpiacról és ezzel a későbbiekben problémák lehetnek a javításnál ( nem egy félévre gondolok hanem hosszabb távon ) Az Ace igen lassú az androidhoz képest úgy, hogy én egyértelműen a Galaxy W-t ajánlom :) Mint tudásban mint pedig kinézetileg szerintem veri a többit. :)
2012. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Az ericsson egyàltalán nem vonult ki sehonnan...


A Sony átvette az egészet és ugyanúgy lesz támogatás a se telefonokhoz is, mint eddig.

2012. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Picit tévesek az infóid az Ericsson kivonult a telefonpiacról, tény a Sony vette át a teljes piacot, de egyáltalán nem saját döntésből. Itt egy link is erről ;)


[link]

2012. febr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abba lehet, hogy igazad van, hogy tényleg lesz támogatás továbbra is, de én ebből az okból kifolyólag azért már picit veszélyesnek tartok akkor is ilyen készüléket vásárolni.
2012. febr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Live with Walkman vagy Samsung Galaxy W...De én a LwW-t(live with walkman gyengébbek kedvéért) venném A T-mobilnál 36E ért ajándék.

A Galaxy W-ről nem tudok semmit mondani ,nem ismerem ,csak annyit tudok hogy jó telefon(ismerősömnek ilyen van).

2012. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!