Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes most...

Szerintetek érdemes most Nokia C7-et venni?

Figyelt kérdés
Érveket is kérek :)
2012. febr. 28. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
már egy éve használom, és ma is megvenném. Teljesen elégedett vagyok vele nem is cserélném le.
2012. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
soha nem volt érdemes megvenni, mint ahogy egyik Symbianos érintős Nokiát sem
2012. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Aki lepontozott annak várom az érveit, hogy miért jobb vétel ez a teló mondjuk egy Xperia Mini-nél. De előtte ajánlom olvasmánynak a mobilarena.hu-t és a fórumát. Márkab*zik :)
2012. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Fos Symbian.

Android ftw.

Xperia mini is fasza, de ilyen kis kijelzős teló nem kéne. De amúgy k*rva jó.

2012. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

#3:

Jobb vétel lehet a C7 annak, akinek ezek számítanak: nagyobb kijelző(és nagyobb felbontás, nagyobb pixelsűrűség), elegánsabb és ergonomikusabb fém készülékház, mikrofonos aktív zajszűrés, nagyobb háttértár, ingyenes offline hangos navigáció, hosszabb üzemidő, híváskezelő fizikai gombok vagy éppen a másodlagos kamera.

Speciálisabb igények lehetnek: NFC, USB OTG, FM transzmitter

Persze ettől függetlenül a Xperia Mini is jó készülék annak akinek az felel meg jobban az igényeinek.

2012. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%

Csak az Xperia Mini 30 ezer Ft-al olcsóbb és mérföldekkel jobb rendszerileg és hardveresen.

De akkor felejtsd el az Xperia Mini-t.


Ott az Xperia Neo, a Defy, a Nexus S, a Galaxy S, Galaxy W

Ezeknél is jobb vétel? :)


A C7 82 ezer FT, midezért kapsz egy hulladék hardvert és egy nagyon nem piacképes rendszert.

Ha Nokia, akkor Lumia 710, vagy 800, hogy a márkab*ziknak is kedvezzünk.

2012. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
az a hulladék hardver tovább bírja mint a müanyag sonyd. Ha még a kezedbe sem volt ne szidd. Jobban használható minden téren. Az érintőkijelzöje is pontosan hozza azt amit a sonyd. Semmivel nem marad el. A hardverrel sincs gond. Lehet hogy a proci kisebb mégis több dolgot tud egyszerre kezelni mint a giga feletti droidok, ugyanis jobban optimalizált a szoftver. Program is van rá, és nem gagyi semmiresejók. Volt sgs em, és tudom mit tud. Nem bántam meg hogy lecseréltem, de a sok divatandroidszakértő nyomja az okosságot. Minőségileg a c7 Messze jobb bármelyik sonynál! Túlárazott kissé, de akinek megbízható stabil rendszerű oprendszer kell az a symbiannal jobban jár. Tesztelj egyet pár hétig és rájössz h nincs vele gond. Egy nem nokiabu.i
2012. febr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Mit bír jobban? Sokkal lassabb, már 4 éve is elavult volt. A rendszerről meg ne beszéljünk, mert már rég halott az egész. A Nokia is bajba került miatta, mert hulladék. Az SE-k meg ma már nagyon jól vannak optimalizálva, mert ráálltak egy hardverre, amire ráoptimalizálták a saját kezelőfelülettel ellátott droidjukat és így nagyon gördülékenyek. A C7 max fényekvekről álmodozhat arról a sebességről. Am velem ne vitatkozz, mert GSM szervizes vagyok és 1000-szer annyi teló megfordult a kezemben, mint amennyi neked egész életedben megfog.
2012. febr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
névtelen oldalon azt írsz amit akarsz, de hogy xart nem értesz a symbianhoz az fix. Lehet hogy a müanyag sonydnak a procia nagyobb, de atól bizonyos dolgokban pont az android miatt xarabb. Nem mindről beszélek csak a szóbanforgóról. Sok hozzád hasonló azt hiszi, hogy mert két, lassan négy mag és hűde szuper... Parasztvakítás, de te gondolom tudod. Nem fura hogy a hulladék droidod azon is itt ott beszaggat? Érdekes hogy a symbian a c7 el a maga 680 ugyan lassabban, de sok programot kezelve sem akad? a lassabb pedig nem azt jelent hogy várni kell akár egy fél másodpercet. Ha gsms volnál nem írtál volna akkora baromságot, hogy az érintőkijelző xar. Nézz utánna mielőtt elégedetten becammogsz általánosba, hogy mit tud. Meglepő lesz. Nah de nem oktatlak miszter gsms... Bár én nem vagyok az, dehamár írsz járj utánna ennek annak. S nyugi értek annyit ezekhez, hogy biztos legyek benne. Mert tobb olyan dolgra használom a symet, a telót amihez még qva sokat kell tanulnod. Még akkor is ha neagyisten betanított gsms is lennél.
2012. febr. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

"Ha gsms volnál nem írtál volna akkora baromságot, hogy az érintőkijelző xar."


Ilyet ki a franc írt?

Na mindegy nincs se időm, se kedvem veled itt vitatkozni, mert látom, hogy max 14 éves lehetsz. Maradj csak az álomvilágodban és soha ne legyen jobb telód.

2012. febr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!