Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb okos telefon?

Melyik a legjobb okos telefon?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami Androidos, és olyan elérhető áron van. Ne legyen drága... Fel tudnátok sorolni melyek a legjobbak?
2012. febr. 29. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Most akkor a legjobb kell vagy androidos vagy olcsó?
2012. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
SGS2?
2012. febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hát mindenképp Androidos. de ne k*rva drága legyen már xD és ne sz*r :DD
2012. febr. 29. 21:49
 4/20 anonim ***** válasza:
Elég hülyén van meg fogalmazva mert ez 3 telefon de ha olyat akarsz ami jó is nem méreg drága akkor xperia mini 40 ezer vagy xperia ray 60 ezer elég erős procijuk ha drágábban akkor sgs 2 htc xe ha meg a legjobb kell 4s de az nagyon drága
2012. febr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Gio mindenképpen a te esetedbe ajánlom! :) 35000 Ft. :) 800 mhz proci, gps, wifi, android, 3,2mpix kamera, stb stb. :)
2012. febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
38%

Androiddal mit akarsz? A legszarabb oprendszer, még a WP is jobb nála...

A legjobb okostelefon a nemsokára megérkező Nokia 808 PureView, szóval ha van rá kb. 250.000-ed, akkor az.

2012. febr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

A Ne legyen drága nem azt foglalja magában, hogy negyed millát csak úgy kidob 1 vacakért. Húú, 40megás kamera.. az semmi, ha az egész fos, akkor minek 1 olyan kamera a készülékben? Ha keverem, akk azért, van, mert friss a hír, hisz itt az MWC..

Ja, és fura, hogy a "Legszarabb oprendszer" címet kapta tőled kedves utolsó.. Miért is használ minden ember szinte Androidot? Nem azért, mert xar.. Akkor már rég lecserélték volna valami gagyibbra, mondjuk iOS-re, mert az a legegyszerűbb oprendszer.. A WP7-ben mi a jó? Az, hogy van 1 rusnya kinézeted, ami 1 színű, meg balra az appok? Hát, és még az Android a ratyi.. Gratula neked idiot..

Amúgy meg S2 sem rossz választás, én azt használom, s semmi baja nincs fél év után. Meg vagyok vele elégedve. (Kedves Apple júzerek: NEM FAGYOTT MÉG LE, S JÁTÉKRA HASZNÁLOM LEGINKÁBB!).

2012. febr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Utolsónál a pont
2012. febr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt sgs2 én azt mondom amit eddig láttam az olcsó androidos készülékek rendszeresen akadnak és fagynak sgs2 gondolom ritkában de nem 1 ismerősöm mondta akinek 100+ androidos készüléke van hogy néha befagy és melegszik főleg az sgs2 Androidot meg azért ennyire elterjedt mert a 15 ezres készüléktől a 150 az fut. ha csak a felsőkategóriát nézük a ios jóval elterjetebb a wp7 viszont téleg rosszabb mint a android
2012. febr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Gondolom gyerek vagy. Ezért én neked a SE Xperia Neo t ajánlom. Igazából a Ray t mondanám, de gyerekeknél számít a nagyobb kijelző. Hogy mért a Neo t ajánlom? Elfogadható kijelzőméret, játékok nem akadnak, 8 mp kamera, HD minőségű videófelvevő. És csak 60.000 Ft ba kerül.


Yupiter

2012. febr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!