Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilosoknak ingyen van a...

*-lorant-* kérdése:

T-mobilosoknak ingyen van a Facebook?

Figyelt kérdés
Telefonra.
2012. márc. 1. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A 0.facebook igen.
2012. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen. A szolgáltató azt vállalja, hogy a 0 facebookhoz kötődő adatforgalmat nem számítja fel. Ahhoz viszont, hogy használni tudd valamilyen minimális árú adatelőfizetés szükséges.
2012. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem kell még minimális áru se, elég simán a netstart csomag, ami ingyenes
2012. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A net start sem ingyenes. Annyi van, hogy forgalmazott adat alapján számláznak amibe nem számít bele a 0 facebook és nincs havidíja. Ha véletlenül mást is használsz pl időjárás widget akkor elszabadul a számla :D
2012. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De a facebook maga ingyenes. 2 évig toltam netstarttal, butatelefonon és androidos telefonon egyaránt, sose vont pénzt. Aki nem tudja normálisan beállítani, annak nem való okostelefon.
2012. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jolinar: nem is csak az, de akinek nincs pénze mobilnetre, annak se való okostelefon, mert akkor már nem is okos, ha ugyanúgy tudsz zenét hallgatni, fényképezni, telefonálni, játszani..
2012. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy is van ez? Én Vodás vagyok.... előfizetek valami netet és a facebook ingyenes?
2012. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@17:19

Ezt nem értem.

Nekem nem hiányzott a mobilnet, mindenhol van wifi, amerre járok, a metrón meg kibírtam azt a 10 percet, ha nagyon unatkoztam, ott volt a 0.facebook. Most ingyen jár az előfizetéshez, de a havi 50 megát sose sikerül elhasználni.

A mobilnet olyan szempontból szorosan kapcsolódik az okostelefonhoz, hogy a szolgáltatók azon szedik meg magukat, de a használati értékéhez nem mindenki számára járul hozzá.

2012. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudatlan vagyok... ugye nem csak okos telefonról lehet netezni, facebookozni????
2012. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, (majdnem) mindről lehet, amin van mobilnet. Az 5-6 évesnél öregebb Nokiákon szoktak gondok lenni, ott is megy, de vonja a pénzt.
2012. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!