Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10 (...

Sony ericsson xperia x10 ( nagy ) vagy xperia mini pro?

Figyelt kérdés
melyik a kettő közül, melyikre lesz több frissítés letölthető?
2012. márc. 1. 22:54
 1/10 A kérdező kommentje:
* xperia mini pro ( 2, )
2012. márc. 1. 22:57
 2/10 anonim ***** válasza:

Először írtad jól. Xperia mini pro, nem pedig mini pro 2.

Amúgy azt érdemes venni. X10-re nem lesz több frissítés, míg mini pro-ra még a 4.0 tuti lesz.

2012. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mini Pro, de inkább Ray, alig drágább.
2012. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Llcccp válasza:
Szerintem nem lehet egy kalap alá venni a két készüléket. Az x10 az egy más kategória. Nekem 2 honapig volt x10, x10 mini pro-t 2 napig használtam. Szerencsére munkámbol adódóan megtehetem a cserélgetést (telefon eladó vagyok) :) De nekem mindenképp a nagy x10 jött be. Video nézegetésre, netezésre az az igazi. Hátránya egyedül a nagy méret.
2012. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Llcccp válasza:
egy nagy negatívumot elfelejtettem mondani az x10re: Nagyon rosszul szol a csörgő hangszoro. Halk és basszus is kicsi rajta. de ezen felül nagyon jó, az aksi normál használattal: 2-3 nap.
2012. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

@13:04

Ez nem X10 Mini Pro, hanem Xperia Mini Pro. Jóval erősebb, mint a régi nagy X10 volt.

2012. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Szerencsére munkámbol adódóan

megtehetem a cserélgetést (telefon eladó vagyok")


hát biztos nem vennék tőled telefont ha össze kevered az xperia x10 mini pro-t az xperia mini pro-t


kérdezőnek: ha feltétlen kell a billentyűzet de gondolom nem mivel az x10zel hasonlítod de ha mégis kell akk. még ott van az xperia pro ami nagy és billentyűzetes is!

2012. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Llcccp válasza:
Az egy dolog hogy árulom, de nem vagyok telob.zi. A nagy x10 -et akkor is jobb használni, mint egy 3 colos kis képernyőt. Azért irtam oda attol függ mire kell.
2012. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig oké, csak ne csodálkozz, ha senki nem akar tőled telefont venni. Én találkoztam már olyan autókereskedővel, aki nem tudta, benzines vagy dízel-e a tesztautó. Ezek után vennél tőle bármit is? Én nem. Ahogy tőled sem.
2012. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Llcccp válasza:
Figyelj, azért mert én nem turom folyton a telefongurut, attol még jo eladó vagyok. Olyan helyen dolgozom (kelet magyarország), ahol egy lg gt 540 vagy az x10 mini pro megvásárlása is nehézkes az átlagnak. x10 et 1 x árultam, de azt is ugy h magamnak vettem és nem is az üzletben ment el, hanem neten. Te ne probáld megmagyarázni h mennyire vagyok jo eladó.
2012. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!