Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile-nál most megjelent...

A T-Mobile-nál most megjelent Domino 5 díjcsomag ingyenes? Nincs havidíj?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


"Nincs időszaki díj"

2012. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is láttam, csak gondoltam rákérdezek a biztonság kedvéért, mert igencsak jó díjcsomag.
2012. márc. 2. 15:08
 3/15 anonim ***** válasza:
telefonálásra egész jó meg sms-ezésre. szerintem ez kicsit pofátlanság(már ha jól gondolom) a blue mobile felé, hogy adtak nekik hálózatot, aztán kiraknak egy annál is kedvezőbb tarifájú csomagot :D a mobilnet meg kicsit...vicces, ha azt nézzük, akkor havonta lemegy 3-4000 Ft és lehet azt a 10 megát se használod ki. van ebbe csali, csak ez benne a hátrány.
2012. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
helyesbítek, 5850 az a mobilnet 30 napra. szóval jó, hogy utánnanézel, mert elég lehúzós :D
2012. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mobilinternetet nem szoktam használni, viszont az egyenlegfeltöltések után járó 30, 50 és 100 MB ingyenes adatforgalom is elég kedvező, az olcsóbb hívás/SMS mellett.
2012. márc. 2. 16:46
 6/15 anonim ***** válasza:
jó, de benne van az a napidíjas mobilnet, szóval azt akkoris fiztened kell, ha jól gondolom.
2012. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jah, de írják, hogy kikapcsolható, akkor nem szóltam :D
2012. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a napi internetet csak akkor kell fizetni, ha használod is, tehát ha adatforgalmat generálsz akkor automatikusan bekapcsolódik


Szerintem sokkal jobb megoldás mint a netstart... mert ha valaki elkezd netezni akkor könnyen leszívhatja az egyenlegét, így meg 195 forintot csak...

2012. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kulcsmondat :A Domino 5 díjcsomagban két módon netezhet, ha nincs havidíjas adatdíjcsomagja ! Tehát vegyél havidíjas csomagot nincs túlforgalmazási díj (csak lassabb lesz) nincs rizikó. 600 ft 30Mb az alap. Most akciós 2X30nap havi 90ft.
2012. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Blue Mobile külön cég, hálózatot bérel. Ezzel most odacsaptak a Tesco Mobilnak is. Szerintem akinek van esze átvált rá. 5 szám 29ft/perc a többi 46ft 2-3ftvel drágább mint a sima Domino nap vagy a praktikum&vitamax.
2012. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!