Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan csatlakoztassam a SE...

Taylor15 kérdése:

Hogyan csatlakoztassam a SE Xperia X8-amat a géphez USB-vel, ha nem akarja érzékelni a gép?

Figyelt kérdés
A bolti USB kábel amit kaptam mellé tönkrement és helyette vettem egy másikat, de ez már csak tölteni hajlandó. Esetleg valami beállitásban lehet ezt bekapcsolni vagy hogy lehetne megoldani? Mindenféle képpen USB-s kapcsolatra lenne szükségem. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 2. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a beállításokban (sony ericsson/kapcsolódás), ha MTP-re van állítva, állítsd át MSC-re és engedélyezd az automatikus kapcsolódást. Remélem, hogy csak ennyi a gond.
2012. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet csak a régebbi android miatt, de a sony e. beállitásokban nem szerepel nekem kapcsolodás menüpont. :S 2.1-es andriod van rajta.
2012. márc. 2. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahol a beállítások alatt keresgélj, kell ott lennie valaminek, ahol ki lehet ezt választani. 2.1-el sajnos nem volt dolgom, de SE miatt hasonló lehet a menürendszere...
2012. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm a vezetékes módot meguntam és megnéztem inkább vezeték nélküli kapcsolattal és azt írja a legfrissebb szoftver van a telefonomon, de hát a 2.1 nem éppen az, valami ötlet hogyan frissithetném? (A vezetékesre azért lett volna szükségem hogy PC Companion-al frissitsem, bár félek akkor az is csak ezt hozná ki) :S
2012. márc. 3. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kábel hibás azért nem működik.


2.1-nél újabb android nincsen rá gyárilag, csak nem hivatalos 2.2 vagy 2.3


[link]

2012. márc. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!