Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod touch 4g, tölthető így?

Ipod touch 4g, tölthető így?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ipod touchot, de láttam hogy nem adnak hozzá hálózati töltőt, gondolom USB kábelen lehet tölteni, az az igazság hogy nem adnék ki pénzt ilyen töltőkért. De ven egy olyan töltőm, amit egy másik telefonhoz vettem régebben, (olyan hogy van egy konektor csatlakozója, és egy USB csatlakozója, (egy másik USBről tölthető telefonhoz vettem. A kérdés az hogy használhatom ipod touchhoz is vagy keressek más megoldást.

2012. márc. 3. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet így tölteni, én is az LG telefonomhoz kapott adaptert használom úgy, hogy beledugom az iPod USB-jét.
2012. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Adnak hozzá hálózati töltőt ha boltban veszed!


Egyébként elméletileg működik más adapterrel is, de én nem erőltetném a helyedben.

2012. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én az apple weblapján néztem és a doboz tartalmában nem találtam a hálózati töltőt.
2012. márc. 3. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem adnak hálózati töltőt, csak 1 USB-kábelt. Én karácsonykor vettem, és megkérdeztem, hogy ebben a lapos kis dobozban hever a fülhallgató, töltő és kábel? Na, bár ne tettem volna, az eladó a Media Marktban úgy nézett rám, mintha azt kérdeztem volna, hogy telefonálni lehet-e az iPoddal. Kikérte magának, hogy az új médialejátszók már mind gépről tölthetők.

DE a telefonomhoz kapott konnektorba dugható résszel, ha beledugod a fehér USB-t, semmi baja nem lesz! Már majdnem egy éve így töltöm!


1. válaszoló voltam mégegyszer! :)

2012. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ hogy a telefonos töltőn az USB kimenet vagy bemenet. Ha kimenet akk. értelem szerűen nem, ha bemenet akk. próbálkozz.
2012. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!