Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót ajánlotok? Ami...

Milyen telót ajánlotok? Ami legyen benne: qwerty, wifi, twitter és esetleg facebook. Valamint, hogy lehetőleg fehér színű legyen.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy galaxy s 3 fekete telefonomtól szeretnék megszabadulni. Ami a bajom vele, hogy nincs rajta gombos qwerty, és hát elég nehéz egy lányhoz méltó kicsit hosszabb körömmel írni. A kérdésem az lenne, hogy milyen telót ajánlotok? Ami legyen benne: qwerty, wifi, twitter és esetleg facebook. Valamint, hogy lehetőleg fehér színű legyen.
2012. márc. 3. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xperia Mini Pro..
2012. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is az új xperia mini pro-t ajánlanám
2012. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bp1985 ***** válasza:
Galaxy s3 nincs is.
2012. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Galaxy 3 at akart írni.

Amúgy én is a Mini Pro t ajánlom.


Yupiter

2012. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen...bocsi simán 3...elírtam...és a mini pro-n kívül?mert ilyen van édesanyámnak és az öcsémnek is és megmondom őszintén ők is állandóan összekutyulják...persze ezt is el lehet kerülni de esetleg ezen kívül vmi?
2012. márc. 4. 10:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem kell Mini pro, akkor ott van az Xperia Pro.

Írd be google be.


Yupiter

2012. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi...esetleg még lehet egy olyan kérdésem, hogy mi a különbség a mini pro és a txt pro között?
2012. márc. 4. 15:58
 8/11 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek a samsung chat 335 ről?
2012. márc. 4. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:

a txt pro az nem okostelefon, a samsung chat 335 sem, de nem rosszak, csak nincs rájuk annyi program és lassabbak mint az okos telefonok.

de ha nem vágysz okos telóra, akkor tökéletes lehet bármelyik, talán még egyszerűbb is kezelni őket.

2012. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi...
2012. márc. 4. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!