Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a Market?...

Miért nem megy a Market? (Többi lent) SOS!

Figyelt kérdés
ZTE Blade telefonomat rootoltam és CyanogenMod 7.0.3. -at raktam rá. Eddig nem rossz, de a Market nincs meg :( Feltelepítettem fájlból, azt mondja nincs accountom. Megkérdezi, hogy be akarok-e jelentkezni, és mikor a "Yes" -re nyomok, kilép. A Beállításokban próbáltam accountot hozzàadni, de hibát jelez (asszem azt, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez). Pedig van netkapcsolatom! Így nem megy a Market --> nem tudok számomra létfontosságú appokat letölteni. MIT TEGYEK? :S
2012. márc. 3. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A market problémára nem tudok megoldással szolgálni, de a szmodra fontos appokról igen: tedd fel őket fájlból. Netől szépen letöltöd a .apk fájlt, felrakod, telepíted.
2012. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de ez nem túl jó megoldás, mert a Market auto figyelmeztet, ha egy appot frissíteni kellene, ha meg lazán fájlból rakom fel, ez nem lesz így. Elavult alkalmazásokat utálok használni. :((
2012. márc. 3. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] innét lölts le egyet és recoweryből tedd föl
2012. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ezt megpróbálod akkor lehet hogy jó lesz:

-Kapcsold ki, vedd ki az SD-kártyát és a SIM-kártyát(ez nagyon fontos)

-Kapcsold be:Beállítások->Védett adataim vagy valami hasonló->gyári adatok visszaállítása.

Azért szükséges mindkét kártyát kivenni hogy ne töröljön le róla semmit, ezután szerintem működni fog!

Törlődni fog a telód öszes alkalmazása!

2012. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!