Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés
Kb kéthete kezdődött, hogy nem küldi el az smseket amiket irok, aztán ma reggel gondolt egyet és mindegyiket elküldte. Két hete történt, hogy nem fogadta el a pin kódomat és már puk kódot kért(2 próbálkozás után és nem is kérte a pin2-t :S) valamint ezek után már itthon nemvolt rendesen térerőm, egyes helyeken esetleg egyesen volt, de ez is ritka, koliba visszamentem ott rendesen volt térerő minden, csak ugye az smseket nem küldte el, most hazajöttem itt megint nincs térerő, anyumnak is van t-mobilos kártyája és annak pedig van...nem tudom mi lehet a gond:S Ja és xperia x10miniproról van szó, ami függetlenitve lett, nemtudom ennek lehet-e hozzá valami köze...

2012. márc. 3. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű.
2012. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mi?
2012. márc. 3. 17:30
 3/3 Tibi75 válasza:
szerintem szólj az öcsédnek hogy ne piszkálja a telódat... :) Amúgy meg az androidos telefonok telefonnak szarok.
2012. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!